вторник, 21 август 2007 г.

Животът е песен!

Напоследък не излизаше от вкъщи без любимия iPod

сряда, 8 август 2007 г.

ОТПУСКА!!!

Отивам на море. Ще се върна някъде около 20-и (за съжаление) август. Дотогава тук няма да се случва абсолютно нищо. И като компенсация за това, че съм такъв голям мързелив задник, прилагам снимка на един чудесен малък секси задник. Като се завърна продължаваме. Съгласен съм, че този задник е най-интересното нещо, появявало се някога на този блог. Ако те е развълнувал, напиши му писъмце. Няма да се обидя, че на мен никога не ми пишеш (най-много да си поплача малко)...

вторник, 7 август 2007 г.

Познай кой ще дойде на вечеря!

След тунинговането взимаше разстоянието между хола и кухнята за по-малко от минута