петък, 28 декември 2018 г.

Перничанин рязко отслабва по Коледните празници с крем карамел! Няма да повярваш как го прави!

"Като погледнах кантара на 28-и декември, направо щях да се нас**а от кеф. А също и от разстройството, което ме мъчи вече 4-ти ден", разказа пред екипа ни 39-годишният Е.Т., който успява да свали над 7 килограма за 4 дни, като по негови думи не е спирал да яде дори за миг. По груби сметки, мъжът е погълнал над 140 сарми, 19 литра домашна ракия, 4 кг пържоли и 2 тиквеника. Как тогава е отслабнал?, питат се негови съседи, приятели и Делян Пеевски. Отговорът, според специалисти, се крие в крем карамела на майка му Величка, приготвен по тайна семейна рецепта с двойна доза яйца. И тази година, както повелява традицията, живеещата в Монтана Величка е изпратила тава с крем карамел на сина си по Български пощи. Благодарение на експресната поръчка, любимият десерт пристига само за 9 дни, точно преди Бъдни вечер. Това съвпада и с началото на уникалното разстройство на Е.Т., което продължава вече 4 денонощия. "Ако диарията се задържи още 6 дни, това ще е рекорд на Гинес!", радва се Е.Т. и се надява тя да му помогне да отслабне достатъчно, за да влезе в абитуриентския си костюм за снимката в престижното издание.  




петък, 21 декември 2018 г.

Ако Дядо Коледа беше българин...


- щеше да е бивша мутра

- Снежанка щеше да има 7 килограма силикон по себе си (и 3 клипа по ТВ Планета)

- щеше да дава подаръци само на децата, които му пъхнат тайно по 5 лева в джоба

- щеше да е собственик на пистите на Банско

- щеше кара джип на лизинг

- нямаше никога да отговаря на детските писма (защото ТУК НЕ Е ИНФОРМАЦИЯ!!!)

- щеше винаги да закъснява с подаръците

- щеше да е участвал поне 2 пъти във ВИП брадър 

- щеше да е направил елените на пастърма

- щеше да е с червен анцуг с 3 бели линии

- щеше да е източил няколко еврофонда (за да оправдае името ЛАПландия)

- щеше да обикаля детските градини с 40 човека охрана

- щеше да пита децата дали са слушали... Преслава (или там която е актуална в момента)




петък, 9 ноември 2018 г.

Новото име на софийското летище

СДС предложили летището в София да бъде кръстено "Желю Желев". Реших, докато вървят обсъжданията, и аз да се включа с няколко нелепи предложения:


Летище „Магърдич Халваджиян“
Ако търсим нещо трудно за произнасяне, това определено ще свърши не по-лоша работа от Желю Желев.

Летище „Радка-пиратка“
Ако търсим символ на демокрацията, само "Камъните падат" има шанс евентуално да пребори този вечен хит.

Летище „Локо София“
От Хирошима до Марс - всеки знае Локо София (а и има "София" в името).

Летище „Трибестан“
Тук няма какво да се обяснява. Важно е хората да знаят, че ги вдигаме самолетите.

Летище „Папи Ханс“
Хем звучи международно, хем голяма част от туристите, идват в България заради кекса и евтиния алкохол.