петък, 28 декември 2018 г.
Перничанин рязко отслабва по Коледните празници с крем карамел! Няма да повярваш как го прави!
"Като
погледнах кантара на 28-и декември, направо щях да се нас**а от кеф. А също и
от разстройството, което ме мъчи вече 4-ти ден", разказа пред екипа ни 39-годишният
Е.Т., който успява да свали над 7 килограма за 4 дни, като по негови думи не е
спирал да яде дори за миг. По груби сметки, мъжът е погълнал над 140 сарми, 19
литра домашна ракия, 4 кг пържоли и 2 тиквеника. Как тогава е отслабнал?,
питат се негови съседи, приятели и Делян Пеевски. Отговорът, според
специалисти, се крие в крем карамела на майка му Величка, приготвен по тайна семейна
рецепта с двойна доза яйца. И тази година, както повелява традицията, живеещата
в Монтана Величка е изпратила тава с крем карамел на сина си по Български пощи.
Благодарение на експресната поръчка, любимият десерт пристига само за 9 дни,
точно преди Бъдни вечер. Това съвпада и с началото на уникалното разстройство
на Е.Т., което продължава вече 4 денонощия. "Ако диарията се задържи още 6
дни, това ще е рекорд на Гинес!", радва се Е.Т. и се надява тя да му
помогне да отслабне достатъчно, за да влезе в абитуриентския си костюм за
снимката в престижното издание.
Етикети:
коледа,
новини,
разстройство,
сарми,
ядене,
shmatko,
shmatko news
петък, 21 декември 2018 г.
Ако Дядо Коледа беше българин...
- щеше да е бивша мутра
- Снежанка щеше да има 7 килограма силикон по себе си (и 3 клипа по ТВ Планета)
- щеше да дава подаръци само на децата, които му пъхнат
тайно по 5 лева в джоба
- щеше да е собственик на пистите на Банско
- щеше кара джип на лизинг
- нямаше никога да отговаря на детските писма (защото ТУК НЕ Е ИНФОРМАЦИЯ!!!)
- щеше винаги да закъснява с подаръците
- щеше да е участвал поне 2 пъти във ВИП брадър
- щеше да е направил елените на пастърма
- щеше да е с червен анцуг с 3 бели линии
- щеше да е източил няколко еврофонда (за да оправдае името ЛАПландия)
- щеше да обикаля детските градини с 40 човека охрана
- щеше да пита децата дали са слушали... Преслава (или там
която е актуална в момента)
петък, 9 ноември 2018 г.
Новото име на софийското летище
СДС предложили летището в София да бъде кръстено "Желю Желев". Реших, докато вървят обсъжданията, и аз да се включа с няколко нелепи предложения:
Летище „Магърдич Халваджиян“
Ако търсим нещо трудно за произнасяне, това определено ще свърши не по-лоша работа
от Желю Желев.
Летище „Радка-пиратка“
Ако търсим символ на демокрацията, само "Камъните падат" има шанс евентуално да пребори този вечен хит.
Летище „Локо София“
От Хирошима до Марс - всеки знае Локо София (а и има "София" в името).
Летище „Трибестан“
Тук няма какво да се обяснява. Важно е хората да знаят, че ги вдигаме самолетите.
Летище „Папи Ханс“
Хем звучи международно, хем голяма част от туристите, идват
в България заради кекса и евтиния алкохол.
Етикети:
желю желев,
име,
летище софия,
локо софия,
папи ханс,
радка пиратка,
трибестан
Абонамент за:
Публикации (Atom)
