вторник, 20 юли 2010 г.

Ооо, колко си про(с)



Някъде по средата











(ако поредицата ти харесва, има още 1 клип бонус на фенстраницата на блога във фейсбук)

четвъртък, 15 юли 2010 г.

Смело сърце

Може би идеята да полеят победата на Левски не беше чак толкова добра

Стига дрема, момиче!



В сигурни ръце



Мониторинг



Реклама на деня