За един блог повече...
хумор, сатира и забава
четвъртък, 21 януари 2010 г.
Цитат на деня
"Човекът-вълк
* е верен на жанра си и не се мъчи да се надскочи. За разлика например от Човекът-глас, Човекът-Дянков и особено Човекът-Иван и Андрей"
сп. Maxim, бр. 51
*става въпрос за филма The Wolfman
Как унгарците виждат Европа
(кликни, за да видиш по-добре)
Добър въпрос
По-нови публикации
По-стари публикации
Начална страница
Абонамент за:
Публикации (Atom)